Nemzetközi versenyeredmények

Diákolimpia

1994/1995 – Peking, Kína

Bunkóczi Gábor: ezüstérem (tanára: Szabó Szabolcs)

1995/1996 – Moszkva, Oroszország

Sánta Zsuzsa: bronzérem (tanára: Szabó Szabolcs)

2004/2005 – Taipei, Tajvan

Pálfy Gyula: bronzérem (tanára: Albert Attila)

2005/2006 – Gyeongsan, Dél-Koreai Köztársaság

Pálfy Gyula: ezüstérem (tanára: Albert Attila)

2006/2007 – Moszkva, Oroszország

Pálfy Gyula: aranyérem (tanára: Albert Attila)

2009/2010 – Tokio, Japán

Szigetvári Áron: ezüstérem (tanára: Albert Attila

2012/2013 Moszkva, Oroszország

Székely Eszter: aranyérem (tanára: Albert Attila)

Czipó Bence: ezüstérem (tanára: Albert Attila)

 


 

EUSO Nemzetközi Természettudományi Diákolimpia

 

2008/2009 – Murcia, Spanyolország

Szigetvári Áron: az I. helyezett magyar csapat tagja (tanára: Albert Attila)

2010/2011 – Pardubice, Csehország

Jenei Márk: az aranyérmes magyar csapat tagja (tanára: Keglevich Kristóf)

2016/2017 – Koppenhága, Dánia

Fajszi Bulcsú: az I. helyezett magyar csapat tagja (tanára: Keglevich Kristóf)

 


 

IJSO Nemzetközi Junior Természettudományi Diákolimpia

 

2006/2007 – Sao Paolo, Brazília

Szigetvári Áron: ezüstérem (tanára: Albert Attila)

Ganyecz Ádám: bronzérem (tanára: Hobinka Ildikó)

2007/2008 – Taipei, Tajvan

Szigetvári Áron: aranyérem (tanára: Albert Attila)

2008/2009 – Gyeongnam, Dél-Koreai Köztársaság

Bencskó György: aranyérem (tanára: Albert Attila)

2009/2010 – Baku, Azerbajdzsán

Székely Eszter: ezüstérem (tanárai: Albert Attila, Villányi Attila)

2010/2011 – Abuja, Nigéria

Sümegi Ambrus: ezüstérem (tanárai: Villányi Attila, Keglevich Kristóf)

2011/2012 – Durban, Dél-afrikai Köztársaság

Öreg Botond: ezüstérem (tanárai: Villányi Attila, Keglevich Kristóf)

2012/2013 – Teherán, Irán

Szabó Luca: bronzérem (tanárai: Rakota Edina, Villányi Attila)

Öreg Botond: ezüstérem (tanárai: Keglevich Kristóf, Villányi Attila)

2015/2016 – Daegu, Dél-Koreai Köztársaság

Besenyi Tibor: bronzérem (tanárai: Albert Attila, Erős-Honti Júlia, Schramek Anikó, Villányi Attila)

Fajszi Bulcsú: ezüstérem (tanárai: Keglevich Kristóf, Horváth Gábor, Szalay Eszter, Villányi Attila)

2016/2017 – Bali, Indonézia

Fajszi Bulcsú: aranyérem (tanárai: Villányi Attila, Keglevich Kristóf, Horváth Gábor, Gyertyán Attila, Ács Zoltán)

Nguyen Thac Bach: ezüstérem (tanárai: Villányi Attila, Keglevich Kristóf, Horváth Gábor, Gyertyán Attila, Ács Zoltán)

Gulácsi Máté: bronzérem (tanárai: Villányi Attila, Keglevich Kristóf, Horváth Gábor, Gyertyán Attila, Ács Zoltán)

 


 

IOM Metropoliszok Diákolimpiája

 

2016/2017 – Moszkva, Oroszország

Boros Dániel: bronzérem (tanára: Keglevich Kristóf)

Jedlovszky Krisztina: bronzérem (tanára: Keglevich Kristóf)

2017/2018 – Moszkva, Oroszország

Besenyi Tibor: bronzérem (tanára: Albert Attila)

Steinsits Dániel (tanára: Albert Attila)